Bölgesel Zayıflama İstanbul

Bölgesel Zayıflama İstanbul, Sağlıksız beslenme, hareketsizlik ve spor yapmama gibi nedenlerden dolayı bölgesel yağlanma yaygınlaşmaya başlamıştır. Kadınlarda ve erkeklerde görülen orantısız kilo alma sorunu nedeniyle kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Bölgesel zayıflama fırsatı sunan merkezler sayesinde ise kalça, iç bacak, basen ve karın bölgenizdeki fazlalıklardan kısa zaman içerisinde kurtulabilirsiniz.

Bölgesel Yağlardan Kısa Sürede Kurtulma Fırsatı!

Bölgesel zayıflama İstanbul başta olmak üzere zamanla farklı şehirlerde de popüler hale gelmiştir. Özel olarak kullanılan cihazlar ile birlikte yağların yakılması amaçlanır. Acısız bir yöntem olması nedeniyle popülerliği her geçen gün biraz daha artar.

  • Ultrason ya da kavitasyon gibi cihazlar kullanılarak gerçekleştirilen seanslardan sonuç alabilmek adına düzenli uygulanması önemlidir.
  • Maksimum 3 ya da 4 seans sonrasında bölgesel yağlardan kurtulma ve kilo verme şansınız oluşur.
  • İncelmek ve daha güzel görünmek isteyen kadınların ya da erkeklerin ilk tercihleri arasındadır.
  • Zamanla bölgesel yağlar dışında uzun süredir kurtulamadığınız kalıcı kilolarınıza da çözüm bulabilirsiniz.

Özel Titreşimlerle Yağ Dokusu Parçalanır!

Kilo sorunu olanlara kullanılan cihazlarda özel titreşimler ile birlikte yağ dokularının parçalanması amaçlanır. Ani ve yüksek basınçlar ile birlikte deri altında biriken tüm yağlar harekete geçer. Haftada minimum 2 seans yapılması etkisinin artması açısından faydalıdır. Kilo problemi olanlar için bu tür cihazlarla hizmet veren kliniklerin sayısı da artmaya başlamıştır.

Fit Ve Sağlıklı Bir Görünüm Şansı!

Bölgesel zayıflama yöntemi fit ve sağlıklı bir görünüme ulaşabilmeniz açısından önemlidir. Tek seansta değil en az 3 ya da 4 seans sonrasında sonuç almaya başlayabilirsiniz. Fit, dikkat çekici ve sağlıklı vücut ölçülerine sahip olabilmek adına beslenme alışkanlarına da dikkat etmek önem arz eder.

Cerrahi bir işlem olmaması nedeniyle seans sonrasında günlük rutinlerinize  devam edebilirsiniz. Vücutta herhangi bir kesik ya da yara izi oluşmaz. Bu aşamada soğuk lipoliz seçeneği de çok fazla tercih edilir. Parçalanmaya başlayan yağ hücreleri zaman içerisinde idrar, kan ya da lenf yolu ile vücuttan atılır.