Botoks İle Gençleşmeye Hazır Ol!

Botoks İle Gençleşmeye Hazır Ol! Botoks son dönemde hem kadınlar hem de erkekler tarafından popüler hale gelen estetik müdahalelerden biridir. Estetik cerrahi söz konusu olduğunda sıklıkla kullanılan yöntem sayesinde ciltteki ince ve derin kırışıkların görünümünün azaltılması amaçlanır. Aynı zamanda mimik çizgilerinin de kontrol altında tutulması açısından son derece faydalıdır.

Botoks İle Gençleşmeye Hazır Ol!

Her ne kadar cilt bakımlarına dikkat ediliyor olsa da zaman içerisinde yer çekiminin de etkisi ile birlikte bazı kırışıklar, göz çevresinde ince çizgiler ve sarkmalar ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda kadınlara ve erkeklere uygulanabilen botoks işlemi, oldukça pratiktir. Sadece birkaç dakika içerisinde daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.

  • Uygulandığı bölgeye ve kırışıklığın derinliğine göre etkisi minimum 4 aydan başlar ve 6-7 aya kadar devam eder.
  • Hamile ve emziren kadınların dışında gerekli kontroller yapıldıktan sonra herkese uygulanabilir.
  • Kaz ayağı, alın, boyun, kaş çevresi gibi bölgelere uygulanır.
  • Terlemenin önlenmesi adına koltuk altı botoksu yaptıranların sayısı da oldukça fazladır.
  • Süreç maksimum 10 ya da 15 dakika içerisinde tamamlanır ve botoksun tam olarak yerleşmesi minimum 3 gün sürer.

Daha Genç Ve Gergin Bir Cilt!

Mimik kasları en çok botoks uygulanan noktalardan biridir. Daha genç ve gergin bir cilte sahip olmak isteyen kadınlar tarafından çok fazla tercih edilir. Detaylar konusunda fikir edinmek istiyorsanız uzmanlarımızla görüşebilirsiniz. Kırışıksız ve dikkat çekici bir cilde sahip olmanıza destek verir. Botoks tedavisi söz konusu olduğunda kullanılan lokal kremler sayesinde ağrı hissedilmez.

Acısız Ve Kısa Süreli Uygulama!

Kısa süre içerisinde uygulanan botoksun tam olarak yerleşmesi 1 hafta sürebilir. 7 gün sonrasında etkisini göstermeye başlar ve tüm kırışıklar ya da çizgiler dolar. Baby botoks, minimal botoks, önleyici botoks daha doğal bir görünüm yaratırken kırışıkları engellemek isteyenler tarafından sıklıkla tercih edilir. Etkisi maksimum 8-9 ay sonrasında geçeceğinden dolayı belirli aralıklarla uygulanabilir. Ancak herhangi bir sorun yaşanmaması adına her zaman alanında uzman ve deneyimli isimler ile çalışmak önem taşır.