Botoks Yapılan Güzellik Merkezleri

İnce çizgi, kırışıklık ya da mimik çizgilerinin doldurulması adına yaygın olarak kullanılan yöntemlerden bir tanesi botoks olarak karşımıza çıkar. Her zaman daha genç ve aynı zamanda dikkat çekici bir cilde sahip olmak isteyenler tarafından tercih edilir. Yüz kaslarının ince uçlu iğneler ile birlikte felç edilmesine yardımcı olan uygulama sonrasında sarkma problemi de ortadan kalkar.

Profesyonel Ve Hızlı Botoks Uygulamaları!

Botoks uygulaması söz konusu olduğunda hizmet veren güzellik merkezlerinin sayısı oldukça fazladır. Bu aşamada profesyonel destek almak, en kalıcı sonuçları elde edebilmek açısından faydalıdır. Uzman çalışanlar ile birlikte cildinizin tüm ihtiyaçları belirlenir ve bu aşamada ufak dokunuşlar yapılmasına özen gösterilir.

  • Botoks, estetik bir ameliyat olmadığından dolayı herhangi kesik ya da yara izi açılmaz.
  • Maksimum 6 ay ile 1 yıl arasında geçerli olduğu gibi uygulanacak bölgeye acı hissi oluşmaması adına anestezi kremi kullanılabilir.
  • Belirli bir süre işlem sonrasında kızarıklık ve şişlik oluşabilir.
  • Yapılan dolgu ya da botoksların yerleşmesi adına minimum 7 gün beklemek yararlı olacaktır.

Daha Genç, Canlı Ve Esnek Bir Cilt!

Daha genç, kırışıksız ve canlı bir cilde sahip olmak istiyorsanız botoks işlemi oldukça pratiktir. Dozu ve uygulama miktarı cilt yapınıza ya da problemlerinize göre belirlenir. En fazla 15 ya da 20 dakika içerisinde tamamlanır ve bu aşamadan sonra günlük rutinlerinize devam edebilirsiniz. Tamamen steril ya da hijyenik ortamlarda gerçekleştiğinde sağlık açısından sorun yaratmaz.

Botoks Sayesinde Mimik Çizgilerine Son!

Botoks uygulaması sayesinde kırışıklar dışında mimik çizgilerinizde ortadan kalkar. Çok fazla mimik yapıyorsanız zamanla alın, dudak çevresi ve dudak kenarlarında kırışıklar oluşabilir. Küçük dokunuşlar ile birlikte bu tür sorunlardan kurtulmak son derece basittir. Botoks, yeni oluşabilecek ince çizgileri de engeller. 18 yaşından büyük, herhangi bir sağlık sorunu olmayan herkes tarafından uygulanır. İşlem sonrasında minimum 3 gün havuza girmemek ve uyurken yüz üstü yatmamak dikkat edilecek kurallardan bazılarıdır.