Çatlak tedavisi ile kadınların merakla gelişmeleri beklediği alanların başında geliyor. Kilo alıp verme ya da hamilelik sonrası dönemde çatlakların oluşma hızının artış gösterdiği fark edilmektedir. Tabi ki bu cildin temel yapısına göre de değişim göstermektedir. Hassas bir cilt dokusuna sahip olan kişilerin çatlak oluşumuna çok daha net şekilde meyillerinin olduğu fark ediliyor.

Çatlak Tedavisi Mümkün Mü?

Çatlak tedavisi anlık olarak uygulanabilen ve anında sonuç alınabilecek bir süreç değildir. Bunun için seansların sorunsuz şekilde uygulanmasına büyük önem vermelisiniz. En kısa sürede çatlakların ortadan kaldırılması için lazer tedavisi uygulanmaktadır.

Lazer tedavisi acaba zararlı mı şeklinde de sorular akla gelmektedir. Siz de en kısa süre içerisinde yüksek verimliliği elde etmek ve lazer ile günlük hayatınızda özgüveninizi olumsuz yönde etkileyecek olan bu çatlaklardan kurtulma fırsatını yakalayabilirsiniz. Tek bir lazer seansında anlık olarak sonuç alamayacağını da bilmelisiniz. Bunun için size belirlenen seans aralıklarına sorunsuz şekilde katılmanız gerekiyor. 

Cildi Koruma Altına Alın!

Çatlak tedavisi kapsamında uygulamalara devam edilirken yeni çatlakların oluşmasını da engellemelisiniz. Bunun için yoğun ve yağ içeriği oldukça nitelikli olan kremler ile gerekli olan masajları yapmalısınız. Bu kremler ve masajın etkisi ile sorunsuz şekilde cildin esnekliğini yeniden kazanmasını mümkün kılacaksınız.

Cildi korurken aynı zamanda muhteşem bir yumuşaklık da elde edeceksiniz. Lazer ile tedavi devam ederken kısa bir süre içerisinde cildin anlık olarak daha nitelikli bir biçimde tedavi olmasını mümkün kılabilirsiniz. Bu alanda uzmanlarımız gün içerisinde tükettiğiniz su miktarını da artırmanızı önermektedir. Su tüketimi de cilde esneklik kazandıran hususlardandır.

Kaç Seans Gereklidir?

Çatlakların derinliğine göre uygulanması gereken seans sayısı değişim gösterebilmektedir. Çatlakların tam manası ile beyaz olması ya da kırımızı bir hal almış olması sürecin sıkıntılı olduğunu yansıtmaktadır. Fakat hiçbir şey imkansız değil! Uzmanlarımız ile iletişim kurarak bu konuda nasıl bir duruş sergilenmesi gerektiği ile alakalı ilk adımları atabilirsiniz. Oluşturduğumuz klinik ortamında konusunda uzman kişiler ile birinci kalitede ürünler ile gerekli alt yapı oluşturulmuştur. Memnuniyet maksimum derecede olacaktır!