Cildin Pürüzsüz Ve Çok Canlı; Akne Tedavisi

Cildin Pürüzsüz Ve Çok Canlı; Akne Tedavisi, Genetik faktörler, hormonal yapı ve ergenlik gibi nedenlerden dolayı akne, hem kadınların hem de erkeklerin belirli bir dönem uğraştıkları problemler arasındadır. Daha sağlıklı, cilt ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyorsanız akne tedavisi yaptırmanız faydalı olacaktır. Son dönemde kullanılan yöntemlerin sayısı her geçen gün biraz daha fazla artmaya başlamıştır. Tüm seanslar eksiksiz şekilde tamamlandığında ise akneye bağlı izlerde ortadan kalkar.

Medikal Bakım Her Zaman Etkili!

Sivilce tedavisi söz konusu olduğunda medikal bakım her zaman daha çok talep görür. Hydrafacial ya da mezoterapi gibi uygulamalardan sonra ortaya çıkan yöntem, lokal olarak cilt problemlerinin giderilmesine katkı sağlar. İşleme başlamadan önce cildin tamamen temizlenmesine özen gösterilir.

  • Daha sonrasında ise peeling ve maske uygulamaları ile birlikte tüm kirlerden arındırılmasına özen gösterilir.
  • Son olarak buhar verilerek tüm gözenekler açılır ve tekrar akne oluşumu engellenir.
  • Uzun süredir akne izi sorunu yaşayanların cilt tonlarının eşitlenmesine katkı sağlar.
  • Medikal bakım ile birlikte cildin üst tabası tüm ölü derilerinden özel cihazlar ile birlikte temizlenir.

Lazer Tedavisi Sayesinde Sivilce İzlerinden Kurtulun!

Lazer tedavisi, akne problemi olanlar için her zaman doğru seçimdir. İçi dolu, büyük ve kızarık akne problemleriniz varsa eğer uzman bir destek almanız gerekir. Kullanılan lazer yönteminde ise ciltteki tüm kötü dokular onarılır ve bakterilerin temizlenmesine özen gösterilir. Düzenli olarak uygulanması yeni sivilcelerin oluşumun engellenmesi açısından da faydalı olacaktır. Kullanılan lazer cilt yapısına zarar vermediği gibi şişlik ve kızarıklıklarında azaltılması amaçlanır.

Fototerapi Akne Sayısını Azaltır!

Fototerapi tedavisi akne söz konusu olduğunda, cildin tamamen problemlerin kurtulması adına en etkili alternatifler arasındadır. Ciltteki akne ve bakteri sayısının azaltılması amaçlanır. Böylelikle daha temiz, bakımlı ve problemlerinden arındırılmış bir cilde sahip olmanız kolaylaşır. Işın tedavisi olarak da bilinir ve sivilcelerin kontrol altında tutulması amaçlanır. Benzer sorunları yaşamamak adına düzenli olarak cilt temizliğine özen göstermek faydalı olacaktır. Böylelikle mikrop ve bakteriler üremediği için akne problemi de ortadan kalkar.