Dermaroller Tedavi Yöntemleri

Dermaroller Tedavi Yöntemleri? Uzak doğu güzellik sıralarına bakıldığı zaman kadınların özellikle dermaroller kullanımı konusunda yüzyıllardır adeta bir usta olduğunu görebilirsiniz. Özellikle Kore ve Japonya gibi alanlarda kadınların güzellik sırlarının ve pürüzsüz ciltlerinin neye borçlu olunduğu merak ediliyor. Dermaroller bu konuda en net yanıt olan unsurların başındadır. Siz de en kısa süre içerisinde dermaroller tedavimizden faydalanarak cildinize yeni ve genç bir doku kazandırma fırsatını elde edebilirsiniz.

Dermaroller Tedavi Yöntemleri!

Bakım yapılacak olan bölgelerde sunulan bakım ürünlerinin ciltte çok daha net bir biçimde emilmesi için harika bir fırsat sunuluyor. Dermaroller sayesinde cilde açılan ufak delikler kapsamında sunulan bakım ürünlerinin cildin iç dokusuna nüfuz atması daha kolay ve sorunsuz bir hal alacaktır! Harika bir dokudan istifade etmek için uzmanlarımız ile nasıl bir bakım rutini oluşturulması gerektiğine net şekilde karar verilecektir!

Evde Uygulanabilir Mi?

Dermaroller uygulamasını evde yapmayı denememelisiniz. Bu uygulamada sonuçta iğneli bir alet ile ciltte delikler açılıyor. Bu şekilde cildin nemlenmeye ve sunulan bakım ürünlerini emmeye daha hazır bir hale gelmesi sağlanıyor. En kısa süre içerisinde kliniğimizi ile iletişime geçerek bu yöntemden risk olmadan istifade edebilirsiniz. Dermaroller yönteminin evde uygulanması cildinizi enfeksiyonlara açık bir hale getirmek anlamına gelir. Bu konuda oldukça dikkatli olmalısınız. Nitelikli bir bakım adımının tamamlanması için doğru yerdesiniz!

Güneşten Kaçının!

Dermaroller uygulamasının hemen sonrasında güneşten kaçınmanız gerekiyor. Korunmasız bir biçimde güneş ışınlarına maruz kalındığı zaman dermaroller işleminin sonrasında cildin lekelenmeye açık ve hassas olacağınızı da bilmelisiniz. Tam da bu nedenle yüksek faktörlü güneş kremlerini kullanmaya ya da en azından belirli bir süre güneşe çıkmamaya özen göstermelisiniz. Uzmanlarımız tedavinin hemen sonrasında nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda size gerekli olan tüm bilgileri verecektir!

Kendinizi Uzmanlarımıza Teslim Edin!

Dermaroller konusunda alanında uzman olan ve daha öncesinde sunduğu tedaviler ile göz kamaştıran uzmanlarımız sizin için tedvinin en temel niteliklerinin başında geliyor! Uzman kadromuz dermaroller kullanımında en yetkin sonuçları alacağınız noktadır. Siz de verimliliği en yüksek dereceye çıkarabilmek için uzmanlarımızdan yardım alın ve tavsiyelerine uyum sağlayın!