Dövme Silme Yan Etkisi Var Mı?

Dövme Silme Yan Etkisi Var Mı? Dövme yaptırma birçok kişinin severek uygulattığı adeta kalıcı bir aksesuar! Fakat her kişinin uzun seneler boyunca bu dövme ile bir arada yaşaması çok da mümkün olmuyor. Tam da bu aşamada kliniğimiz devreye giriyor. Siz de kliniğimize başvurarak anlık şekilde dövme sildirme seanslarına başlayabilirsiniz. Bu aşamada dövme sildirme sürecinde lazer kullanılır.

Dövme Silme Yan Etkisi Var Mı?

Cildinizde kalıcı olarak yer alan dövmelerin silinmesi sırasında minimum acı ile sürecin tamamlanması için büyük çaba sarf ediliyor. Bu alanda kişilerin en kısa sürede cildi hafif uyuşturan bir kremden istifade edebileceği de uzmanlarımız tarafından dile getiriliyor. Siz d bu aşamada anlık bir biçimde acılardan kurtulabilir ve aynı zamanda sizin kalıcı bir parçanız olan dövmeyi de yok edebilirsiniz. Dövme silinme işlemlerinde sadece bu alanda uzman olan isimlerden yardım almak sizin için çok daha verimli olacaktır!

Tahrişlere Dikkat!

Lazer ile yapılan işlemlerde çok açık beyaz ten rengine sahip olan kişiler için tahriş seviyesi biri derece daha üste çıkabiliyor. Bu süreçte tahrişin minimum seviyede kalması için kliniğimizde gerekli olan önlemler alınıyor. En sık sorulan soruların başında da eski dövmeden bir iz kalıp kalmayacağıdır. Dövmeden herhangi bir izi kalmayacaktır. Bu alanda renkli olan dövmelerin deriden çıkmasının bir kademe daha zor olduğunun da belirtilmesi gerekir. Siyah boya ile yapılan dövmelerin ciltten çıkarılması daha kolay bir hal alacaktır.

Güneş Etkisine Dikkat!

Kişilerin güneş ışınlarından minimum seviyede etkilenmesi için muhakkak açıkta kalan bir alansa üzeri kapatılmalı ya da güneş koruyucu krem ile önlem alınmalıdır. Lazer ile yapılan işlemlerde cilt daha hassas bir hale gelecektir. Bu nedenle bu tür adımlara dikkat etmek sizin için daha verimli şekilde cildin koruma altına alınmasını sağlar!

Bakım ile Cilt Sağlığına Yeniden Kavuşturuluyor!

Dövme silme aşamasının hemen sonrasında cilde uygulanan muhteşem bakım kürleri ile beraber tahrişin minimum seviyeye indirilmesi sağlanır. Bunun yanı sıra cildin eski elastikliğini kazanması için de özel bakım kürleri uygulanır. Kliniğimizde uzmanlar bu konuda uzun senelerdir elde ettikleri tecrübeleri ile kusursuz hizmet sunuyor!