Göğüs Büyütme; Ameliyat Yok! Acı Yok!

Göğüs büyütme söz konusu olduğunda silikon kullanmak ya da ameliyat olmak istemeyenler açısından dolgu seçeneği vardır. Sadece birkaç dakika içerisinde daha dolgun ve aynı zamanda dikkat çekici göğüslere sahip olmak istiyorsanız hemen uzmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Genetik faktörler nedeniyle küçük göğüslere sahip olan kadınlar için doğru bir seçim olacaktır.

Birkaç Dakika İçerisinde Göğüs Büyütme Seçeneği!

Birkaç dakika içerisinde meme büyütme işlemi uygulandığından dolayı popülerliği her geçen gün biraz daha artar. İnce uçlu iğneler ile birlikte memelerin içerisine yerleştirilen dolgular sayesinde sonucunu anında görebilmeniz mümkündür.

  • Herhangi bir ameliyat izi olmadığından dolayı işlem sonrasında günlük rutinlerinize geri dönebilmeniz son derece kolaydır.
  • Küçük göğüslerinden şikayet eden kadınlar için en pratik uygulamalar arasında gösterilir.
  • Uzman ve alanında deneyimli isimlerle çalışmanız halinde ise daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.
  • Meme içerisindeki dokuya göre ise büyüklüğü kadınlara göre değişiklik gösterir.
  • Daha doğal bir sonuç elde etmek isteyenler adına az miktarda dolgu kullanılır.

Dolgu Uygulamasında Acı Ve Ağrı Olmaz!

Meme dolgusu uygulanırken herhangi bir ağrı ya da acı yoktur. Yalnızca lokal kremler ile birlikte iğnenin acısının hafifletilmesi amaçlanır. Kadınların beklentilerine ve isteklerine göre kullanılan dolgu oranı da değişiklik gösterir. Sağlık problemi olmayan her kadına uygulanabilir. Maksimum 15 ya da 20 dakika içerisinde tamamlaman göğüs büyütme süreci sonrasında da rahatsızlık oluşmaz. Ameliyata göre daha hızlı bir alternatif olmasının yanı sıra belirli bir süre sonrasında dolgu eridiğinde ise geçerliliğini kaybeder.

Yara İzi Olmadan Doğal Bir Görünüm!

Yara izi olmadan doğal bir görünüm oluşturan göğüs büyütme uygulaması, popülerliğini her geçen gün biraz daha arttırır. Küçük ve hacimsiz olması nedeniyle göğüslerinden şikayetçi olan kadınlar için doğru bir seçimdir. Protez ya da silikon kullanmaya gerek kalmadan meme içerisine dolgu yapılır. Sağlık açısından herhangi bir yan etkisi olmadığı gibi göğüsleriniz istediğiniz görünüme kısa süre içerisinde ulaşır. Yalnızca bir saatte uzun süredir hayalini kurduğunuz göğüslere sahip olmanız dolgu enjeksiyon uygulaması ile birlikte son derece pratiktir.