Göğüs Büyütme Kalıcı mı?

Göğüs Büyütme Kalıcı mı? Kadınların en çok yaptırdıkları ve talep ettikleri işlemlerden biri de meme estetiğidir. Meme estetiği sayesinde küçük göğüslü kadınlar daha dolgun, simetrik ve çekici göğüslere sahip olabilirler! Göğüs büyütme operasyonu estetiğimizde uzman kişiler tarafından gerçekleştirilir. Kısa sürede arzu ettiğiniz göğüslere kavuşabilirsiniz!

Göğüs Büyütme Estetiği Nasıl Yapılır?

Göğüs büyütme estetiği için vücut yapısı ile uyumlu silikonlar kullanılır. Göğüslerinizin istediğiniz boyuta gelmesi için uygun ölçülü silikon seçilir. Meme implant uygulaması sayesinde göğüslerinizde amaçlanan görüntü yaratılır.

Silikon implantlar doğal meme dokusunu daha iyi verdiği için sıkça tercih edilir. İmplantlar kliniğimizdeki tecrübeli estetik uzmanları tarafından büyük bir dikkatle yerleştirilir. İmplantların koyulduğu yer meme dokusuna göre kas üstü veya kas altıdır. Bu bölgede ciltte ufak kesiler açılır ancak bunlar uygulama sonrasında iz bırakmaz. Çok belirsizleşirler.

Göğüs Büyütme ile Ne Gibi Değişiklikler Olur?

Meme implantı ile sadece göğüslerin büyüklüğü değil, şekli de değiştirilir. Örneğin kadınların çoğunda memelerde asimetri vardır ve eşit büyüklükte olmazlar. Buna yönelik olarak tedavi de mümkündür.

İmplantın sertliğine dikkat edilir çünkü amacımız memelerin yapay değil operasyondan sonra doğal görünmesidir. Cilt yapısının özellikleri de uzmanımızın yapacağı tercihlerde ve önerilerinde etkili olacaktır.

Protez tipleri ise iki türlüdür. Biri damla şekilli ve diğeri de yuvarlak meme protezi… Hem hastalarımızın talepleri hem de cerrah tavsiyesi ile ortaklaşa en iyi karara varılır.

Meme İmplant Ameliyatları Ne Kadar Sürer?

Meme implant ameliyatları hastalara göre değişkenlik gösterebilir ancak genelde 40-45 dakika sürdüğünü belirtmek mümkündür. Genel anestezi uygulamaları tercih edilir. Teknolojideki gelişmeler operasyon sonrasını hastalar için daha kolay hale getirmiştir.

Göğüs Büyütme Kalıcı mı?

Kalıcı göğüs büyütme ameliyatı kliniğimizde yapılır. Kullandığımız malzemeler uzun ömürlü bir sonuç sağlar. Göğüs büyütme işlemimiz kalıcı sonuç verir. Nadiren 15-20 sene sonrasında ameliyatın tekrarlanması gerekebilir.

Ameliyat sonrasında göğsün hacminin büyüdüğünü hemen hissedebilirsiniz ancak memenin şeklini alması aşağı yukarı 3 ay sürer. Dolgun, çarpıcı ve doğal görünümlü göğüslere kavuşmak için siz de kliniğimizi arayın ve hemen bir randevu alın!