Güvenilir İğneli Epilasyon Yapan Yerler

Güvenilir İğneli Epilasyon Yapan Yerler, İğneli epilasyon son dönemlerde istenmeyen tüylerden kurtulmak için en sık başvurulan yöntemler arasında bulunuyor. Verimliliği en yüksek dereceye çekebilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Verimli ve sorunsuz bir epilasyon süreci tamamlayarak günlük hayatınızı bakım konusunda daha kolay bir hale getirmek için en doğru yerdesiniz!

Nasıl Uygulanır?

Güvenilir İğneli epilasyon uygulanması aşamasında kıl köklerine hafif acısız bir iğne ile erişim sağlanır ve bunun hemen sonrasında hafif bir akım verilir. Bu hafif akım ile beraber tüy kökleri güçsüzleşir. Uygulanan düzenli seansların hemen sonrasında tüylerin tam manası ile ortadan kalktığını siz de görebilirsiniz. Uygulama aşamasının anlık olarak tamamlanması ve uygulamanın sonrasında günlük hayatınıza devam edebilmeniz ise oldukça kolay! Gün arasında iğneli epilasyon uyguladıktan hemen sonra güneşten korunmak kaidesi ile günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Türleri Nelerdir?

İğneli epilasyon sayesinde kısa bir sürede istenmeyen tüylerden kurtulurken aynı zamanda bu uygulama yapılan bölgelerde yaşlanma izlerinin minimum seviyeye indirilmesi de sağlanacaktır. Uygulanan iğneli epilasyon seçeneklerinden bazıları;

  • Gelvanik
  • Termolisis

Her iki seçeneğin de konunun uzmanı estetisyenlerimiz tarafından uygulanması ve bulunacağınız ortamın muhteşem bir sterilliğe sahip olması da net şekilde güven veriyor!

Uygulanan bölgenin daha sağlıklı bir görünüme kavuşması için epilasyonun hemen sonrasında bakım kürlerimizden de faydalanabilirsiniz. Özellikle koltuk altı ve bacak arası bölgesinde meydana gelen renk eşitsizliklerinin ortadan kaldırılması için özel kürlerimiz de bulunuyor. Sizin isteğiniz ne yönde ise bakım alanında adımlarımızı o şekilde atacağız!

Konunun Uzmanlarından Yardım Alın!

Konunun uzmanlarından yardım almak sizin için yüksek verimliliğin en temel adreslerinden olacaktır! hafif elektrik akımı ile hem gençleştiren hem de kıl köklerinin yok olmasını sağlayan bu sistem sizin için en son teknoloji cihazlar ile kliniğimizde sorunsuz şekilde uygulanıyor!

Bu yöntemin sadece alanında uzman olan isimler tarafından uygulanması gerekir. Kişilerin en kısa sürede kliniğimize başvurarak istenmeyen tüylerden anlık olarak kurtulması mümkün kılınmıştır. Uzman ekibimiz bakım aşamasının kolaylaşması ve istenmeyen tüylerin tamamen ortadan kalkmasını hedefliyor!