İğneli Epilasyon İle Tüylere Elveda!

İğneli Epilasyon İle Tüylere Elveda! İğneli epilasyon tüylerinden kurtulmak isteyen kadınların ve erkeklerin en çok tercih ettikleri yöntemlerden biridir. Kol, bacak, bikini bölgesi ya da kotluk altındaki tüylerin kısa süre içerisinde azalmasına yardımcı olan epilasyon seçeneyi hızlı sonuç vermesi nedeniyle popülerliğini korur. İşlem öncesinde cilt analizi yapılarak kıl köklerinin yoğunluğu tespit edilir.

İğneli Epilasyon İle Tüylere Elveda!

Uzun süredir devam eden tüylenme probleminiz varsa iğneli epilasyon yöntemi tüm kıl köklerinin tek tek yok edilmesine destek verir. Profesyonel medikal alet ile birlikte kıl köklerine elektrik akımı verilir. En etkili epilasyon seçeneklerinden biri olması nedeniyle popülerliği her geçen gün biraz daha artar.

  • Tüylerden arındırılmış parlak bir cilde sahip olmak istiyorsanız eğer minimum 3 seanstan itibaren sonuç almaya başlamanız mümkündür.
  • Kadınların hassasiyet durumlarına ve kıl köklerine göre verilen elektrik akımının gücü değişiklik gösterir.
  • Yine aynı şekilde kıl yoğunluğuna göre kaç seansta biteceği de farklıdır.
  • Detaylı bilgi edinmek istiyorsanız uzmanlarımız ile görüşerek tüm aşamaları öğrenebilirsiniz.

Kısa Sürede Sonuç Almak Mümkün!

Epilasyon sırasında kullanılan ince uçlu iğneler ile birlikte kıl köklerine ulaşılarak yanmaları amaçlanır. Her yanan kıl kökü cımbız yardımıyla çekilir ve eğer yanmazsa tekrar uygulama yapılmasına özen gösterilir. Tüm tüyler yakıldığından dolayı etkilerini kısa zaman içerisinde fark edebilmek mümkündür. Diğer alternatiflerine göre küçük bir yanma hissi oluştursa da kalıcı sonuç sunduğundan dolayı sorun yaşanmaz.

Kıl Köklerini Yakan Özel Sistem!

Kıl köklerini yakan özel bir sisteme sahip olan iğneli epilasyon sonrasında ortalama 24 saat boyunca işlem uygulanan bölgeye su değdirmemek faydalı olacaktır. Lazer tedavisi sonrasında yine aynı zamanda iyileşme sürecinde kozmetik ürünler kullanılmamasına özen gösterilmelidir. Eğer yüze yapılmışsa güneş ışığına maruz kalırken sorun yaşanmaması adına güneş kremi kullanılmalıdır. Maksimum 24 saat içerisinde bölgedeki kızarıklık ve hassasiyette geçer. Tüyleri çok olan ve kalıcı sonuç elde etmek isteyenler açısından her zaman doğru bir seçenek olacaktır. İşlem yapılan bölgedeki hassasiyet gidene kadar ılık ve mümkünse soğuk su tercih edilmelidir.