Kalkık Ve Daha Alımlı; Popo Dikleştirme

Popo dikleştirme kadınların yakın dönem içerisinde ilgi duymaya başladığı uygulamalardan biridir. Ameliyat yapılarak kalçalara silikon ve daha dik görünmesine yardımcı olan dolgu malzemeler eklenir. Ancak ameliyatsız popo kaldırma uygulaması yapmak isteyenler adına da birbirinden farklı yöntemlerde mevcuttur. Böylelikle ağrısız ve acısız şekilde kasların harekete geçirilmesi amaçlanır.

Ameliyatsız Popo Dikleştirme Popüler!

Ameliyatsız popo dikleştirme sayesinde uygulanan birden fazla seanslar sayesinde kısa zaman içerisinde sonuç almak mümkündür. Yaklaşık olarak uygulamalar 30 dakika sürer ve kalça ile popo bölgesindeki kasların yoğunlaştırılması amaçlanır. Belirtilen noktada uzmanlarımız ile görüşmeniz halinde süreç hakkında bilgi edinebilirsiniz.

  • 2 seans sonrasında ise popo hattı belirlenmeye başlar ve gözle görülür bir farklılık ortaya çıkar.
  • Daha dik, kalkık ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmak istiyorsanız profesyonel yardım alabilirsiniz.
  • Ağrı ve acı olmadığı gibi seanslar sırasında özel cihazlar ile birlikte popodaki kasların ya da yağ hücrelerinin daha dikkat çekici hale gelmesi hedeflenir.

Kısa Sürede Etkisini Gösterir!

Kısa sürede etkisini göstermeye başlayan popo kaldırma uygulamalarında, 6 seanstan sonra istenen sonuca ulaşma şansınız vardır. Profesyonel X wawe gibi cihazlar sayesinde kalça, iç bacak ve arka bacak yağlarının da eritilmesine destek verilir. Ameliyat olmak ve bu süreçle uğraşmak istemiyorsanız eğer güvenilir aletler sayesinde yağ dokunuzun daha da dikkat çekici hal alır. Popo kaldırma ya da dikleştirme, zamanla vücudunda sarkmalar olanlar açısından doğru bir seçimdir.

Uygulama Sıklığına Dikkat Etmek Şart!

Popo dikleştirme işlemi sırasında uygulama sıklığına dikkat edilmelidir. En iyi sonucu alabilmek adına haftada 2 kez seans olması faydalıdır. Bu aşamada elbette ki kişilerin beklentileri ve nasıl bir görünüm istedikleri ön planda tutulur. Sağlık açısından ameliyatsız yöntem olması nedeniyle herhangi bir riski yoktur. Daha kalkık bir popoya sahip olabilmek adına bu tür medikal seanslar dışında aynı zamanda etkili egzersizlerden destek almak faydalı olacaktır. Daha fit ve iddialı görünmek isteyenler adına popo dikleştirme uygulamaları her geçen gün biraz daha talep görür.