Ozon Cilt Tedavisi İle Bırakın Cildiniz Nefes Alsın!

Ozon Cilt Tedavisi İle Bırakın Cildiniz Nefes Alsın! Ozon cilt tedavisi yaşlanmanın etkilerini ortadan kaldırabilmek adına kullanılan yöntemler arasındadır. Her yaş grubu tarafından tercih edilebilecek bir uygulama olmasının yanı sıra genellikle anti-aging özelliği taşır. Her zaman cilt bakımına önem veren kadınların mutlaka yaptırması gereken işlemlerden biridir. Uygulama öncesinde ise detaylı cilt analizi yapılır ve hücrelerin tüm ihtiyaçları belirlenir.

Yaşlanmanın Tüm Etkilerine Son!

Yaşlanmanın tüm etkilerine son veren ozon cilt tedavisi ile bırakın cildiniz nefes alsın. İlk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar. Yaşlanmanın etkilerini ortadan kaldırmanıza yardımcı olur ve ince kırışıkları kısa zaman içerisinde azaltır. Birbirinden farklı yöntemlere göre ozon, cilt bakımında son derece popüler hale gelmiştir.

  • Acısız bir yöntem olması nedeniyle işlem sonrasında günlük rutinlerinize devam edebilirsiniz.
  • Her zaman daha genç ve dinamik bir cilde sahip olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır.
  • Uzmanlar ile birlikte çalışmanız halinde en iyi sonucu elde edebilmenize katkı sağlanır.

Daha Genç Ve Işıldayan Cilt Görünümü!

Ozon tedavisi yöntemi ile birlikte ışıldayan cilde sahip olmanıza zemin hazırlar. Her zaman bakımlarına ve güzelliklerine önem veren kadınlar açısından doğru bir seçim olacaktır. Öncelikle uygulamaya başlamadan önce cilt temizlenir. Daha sonrasında ozon bakımı ile birlikte tüm gözeneklerin açılması ve derinin alt tabakasına kadar nüfuz etmesi amaçlanır. Buhar ile birlikte bakım yapılır ve böylelikle kaydedilen nemin yeniden kazanılmasına da katkı sağlanır.

Cildi Yeniler Ve Kan Dolaşımını Hızlandırır!

Cildi yenileyen ve aynı zamanda kan dolaşımını hızlandıran ozon, böylelikle hücrelerin zaman içerisinde ölmesini de engeller. Cilt bakımı söz konusu olduğunda en çok talep gören alternatifler arasındadır. İşlem sonrasında herhangi bir yan etkisi olmadığı gibi belirli süreyle kızarıklık oluşabilir. Hassasiyetin devam etmemesi ve leke sorununun artmaması adına güneş kremi kullanmak yararlı olacaktır.

Cilt yüzeyinde biriken yağ asitleri arındırılır ve böylelikle sivilce oluşumu engellenir.  Belirli aralıklarla uygulanması gereken bir yöntemdir ve maksimum 40 dakika sürer. Özellikle orta yaşlı hanımların ince çizgi ya da karışıklıklarından kurtulmaları adına doğru bir seçenektir.