Protez Tırnak İstanbul

Protez tırnak kadınların son dönemlerde en sık tercih ettikleri seçenekler arasında yer alıyor. Özellikle tırnak uzatma konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için protez tırnaklar adeta bir kurtarıcı! Siz de bu muhteşem protez tırnaklara erişmek isterseniz kliniğimiz ile anlık olarak iletişim kurmalısınız. Protez tırnakların modellerinden uygulama aşamasına kadar en nitelikli hizmeti alacaksınız!

Nasıl Uygulanır?

Sizin tırnaklarınızın ölçüsüne uygun bir biçimde gerekli olan tasarım adımlarının tamamlanmasının hemen sonrasında uygulama başlar. Protez tırnakların sahte ve dikkat çeken iğreti bir görünüme sahip olmaması için bütünleşik bir yapı meydana getiriliri. Bu noktada altta kalan tırnak dokusunun olumsuz yönde etkilenmemesi için de gerekli olan tüm önlemler alınır. Siz de en kısa sürede muhteşem bir uygulamadan istifade edebilirsiniz. Kliniğimizde hem tırnaklarınızın güçlenmesini sağlayabilir hem de protez tırnaklar ile harika tasarımın tadını çıkarabilirsiniz.

Tasarımlar Dikkat Çekiyor!

Protez tırnaklar ile adeta bir sanat yapılıyor! Siz de bu muhteşem dokudan en sorunsuz şekilde istifade etmek isterseniz doğru yerde bulunuyorsunuz. Tasarımlarınızı sevdiğiniz öğelere, mevsimlere ya da objelere göre değiştirebilirsiniz. Sizin istekleriniz bizim tırnak tasarımcılarımız için her zaman birinci öncelik olacaktır. Tırnaklarınızın ne kadar sürece yıpranacağını merak ediyorsanız bu sizin su ile temasınıza ve kullanım türünüze göre değişim gösterir. Protez tırnakların bir aydan üç aya kadar kalması mümkündür.

Tırnak Yeme Sorunu: Sadece görsel alanda değil sağlık alanında da önlem niteliğinde kullanılabilir. Sürekli olarak tırnaklarını yiyen kişilerin bu alışkanlıktan kurtulmak ve tırnaklarının sağlığına yeniden kavuşması için bir fırsat elde edilebilir. Muhteşem tasarım ve tırnak sağlığının aynı anda sunulduğu kliniğimiz sizleri bekliyor!

Kalıcı Oje

Kalıcı oje hizmeti de son senelerin trendleri arasında yer alıyor. Tırnaklarda yapılan oje uygulamalarının sonrasında uçlardan soyulmaların meydana gelmesi ya da sürekli olarak silip yeniden boyamak zorunda kalmak kalıcı oje konusunda harika bir yönelim oluşturuyor. Siz de kalıcı ojeler ile tırnaklarınızın sağlığını olumsuz yönde etkilemeden muhteşem bir tasarımdan istifade etme imkanını elde edebilirsiniz. Kalıcı oje seçenekleri sizin için harika bir fırsat olacaktır!