Popo Dikleştirme

Popo dikleştirme cihazımızın bir özelliği başlıkları ile kalçalarda 6 ay squat yapmış etkisi alınır. Haftada 1 kere toplamda minimum 5 seansta sonuç alabildiğimiz bir yöntemdir. Vakum ile ilk seansta kalçalarda gözle görülür şekilde değişim gözlemlenir.
Uyarı: İşlem sonucu ve kalıcığı kişinin cilt yapısına ve metabolizmasına bağlı olarak değişiklik gösterir. Daha fazla bilgi için uzmanlarımızla iletişime geçin.

Acısız Ve Ağrısız X-Wawe Tekniği!

Acısız ve ağrısız olması nedeniyle popüler hale gelen X-wawe, kalça ile popo kısmındaki yağların harekete geçirilmesine katkı sağlar. Popo dikleştirme uygulaması sayesinde hücrelerin hızlandırılması ve yağ dokusunun etkisini arttırması amaçlanır. Seanslar halinde gerçekleşen işlemler sonrasında istediğiniz görünüme ulaşmanız son derece basittir.

  • Uygulanan şok dalgalar ile birlikte yağların sarkmadan daha kalkık ve aynı zamanda dikkat çekici görünmesine destek verilir.
  • Konforlu bir yöntem olmasının yanı sıra aynı zamanda selülitlerinde ortadan kaldırılmasına katkı sağlar.
  • İlk seanstan itibaren sonuçları görebilme şansınız vardır.
  • Yaklaşık olarak 40 dakika içerisinde tamamlanan seanslar sonrasında bir sorun yaşanmadığından dolayı günlük rutinlerinize devam edebilirsiniz.

Ameliyatsız Popo Dikleştirmek Çok Kolay!

Ameliyatsız popo dikleştirme söz konusu olduğunda X-wawe sayesinde spor yapmaya gerek kalmaz. Kas oranının arttırılması amaçlanır ve düzensiz yağlar eritilerek daha dikkat çekici bir görünüm yaratılır. Şok dalga uygulaması olarak da bilinen işlem sırasında rahatsızlık oluşmaz. Akustik titreşimler veren özel cihazlar ile birlikte uygulanan yöntem sonrasında daha dik bir popoya sahip olabilmek kolaylaşır.

Düzenli Uygulamalar İle Birlikte Kesin Sonuç!

Kesin sonuç alabilmek adına seansları aksatmamak ve düzenli uygulamalar yaptırmak önemlidir. Haftada minimum 2 seans yapılması halinde gözle görünür bir değişim yaşanır. Kullanılan özel cihazlar ya da aletler sayesinde ise selülitlerinde yok edilmesi amaçlanır. Tamamen selülitsiz, daha dik ve dikkat çekici bir popoya sahip olabilmek sanıldığı kadar zor değildir.

Acısız olmasının yanı sıra ameliyata da gerek kalmadığından dolayı herhangi bir iz ya da yara oluşmaz. Popoya protez ya da silikon koymadan dikleşmesine zemin hazırlanır. Maksimum 6 seans sonrasında ise istenen sonucu elde etmek oldukça basittir.

İşlem Malıcı Mıdır?

Seanslara devam edildiği sürece squat hareketiyle desteklenildiği taktirde 1 yıla kadar kalıcılığı vardır.

İşlem Süresi ne Kadardır?

İşlem süresi 30 dakikadır.

İşlem Ağrılı Mıdır?

İşlem ağrısız ve acısız bir işlemdir.

Popom Büyüyecek mi?

Hayır poponuz büyümez, dikleşir.

Seans Aralıkları Nasıldır?

Haftada en az 1 seansa girebilirsiniz.