Sofistike Kadınların Tercihi; Protez Tırnak

Sofistike Kadınların Tercihi; Protez Tırnak İşlemi! Kadınların her zaman bakımlı ve ilgi çekici görünmeleri açısından tırnak en önemli unsurlardan biridir. Düzenli olarak manikür yaptırmak ise her zaman sanıldığı kadar kolay olmaz. Günlük rutinler, iş ve sosyal yaşam derken vakit ayırmanız zorlaşır. Bu aşamada ise protez tırnak son derece kurtarıcı seçeneklerden biridir.

Tırnakları Korur Ve Zarar Vermez!

Protez tırnak uygulaması zararlı olmamak ile birlikte aynı zamanda herhangi bir sararmaya da yol açmaz. Manikür yaptırmaya fırsat bulamayan, uzun süre oje kullanmak isteyen kadınlar adına avantajlı işlemlerden biridir. Tırnakların üzerine sürülen özel koruyucu ile birlikte farklı renklerde ya da desenlerde görünümler elde edebilirsiniz.

  • Takma tırnaklara göre daha kolay ve aynı zamanda uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilir.
  • Ortalama 1 saat ya da 80 dakika içerisinde tamamlanan uygulama sırasında öncelikle kişinin kendi tırnakları törpülenir ve şekil verilir.
  • Daha sonrasında üzerine ince bir katman halinde koruyucu jel sürülür.
  • Son olarak ise jelin üzerine protez tırnak yerleştirilir ve tekrar törpülenir.
  • Bu aşamada uç kısımlarının ise akrilik ya da özel jel ile kaplanmasına özen gösterilir. Böylelikle kullanım ömrü daha da uzar.

İstediğiniz Uzunluktaki Tırnaklara Sahip Olun!

İstediğiniz uzunlukta tırnaklara sahip olabilmeniz adına belirtilen işlem yararlıdır. Protez tırnak yöntemi sayesinde şekil ve görünümlerini kendiniz belirleyebilirsiniz. Tırnak uzama sorunu olanların mutlaka yaptırmaları gereken bir seçenektir. Bakımları ihmal edilmezse eğer uzun süre kullanmak mümkündür. Her ay dipten uzayan tırnaklar dolgu ile yenilenir ve boyları istediğiniz şekilde kısaltılır. Çıkarma sürecinde ise tırnakların zarar görmemesi adına uzman bir profesyonelden yardım almak önem taşır.

Uzun Süre Kullanışlı Ve Pratik!

Protez tırnak işlemi uzun süre kullanışlı ve pratik olması nedeniyle sıklıkla kullanılır. Tırnaklarınızda çatlama ya da kırılma sorunu sıklıkla yaşanıyorsa eğer kurtarıcı olacaktır. Uygulama süreci de hızlı olduğu için zamandan tasarruf etmenize katkı sağlar. Sürekli çalışan ve oje için vakit bulamayan kadınlar adına doğru bir seçim olacaktır. Tırnağı kırmaz, hava aldırır ve sararmasını da engeller.