Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama

Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama! Kadınlarda ya da erkeklerde yanlış beslenme nedeniyle zaman içerisinde kilo artışı gözlenebilir. Bel, kalça, basen ve iç bacak kısımlarında yağlanmanın artması ile birlikte şekilsiz bir vücut görünümü ortaya çıkar. Bu gibi durumlarda ise bölgesel zayıflama son derece doğru bir seçim olacaktır. Ameliyatsız ya da acısız olarak kullanılan yöntemlerin sayısı artmaya başlamıştır.

Soğuk Lipoliz ile Bölgesel Zayıflama Oldukça Etkili!

Soğuk lipoliz ile bölgesel zayıflama söz konusu olduğunda en çok kullanılan yöntemlerden biridir. Düzenli seanslar ile birlikte popo, kalça, bacak ve bel bölgelerindeki yağlardan kurtulma fırsatınız ortaya çıkar. Minimum %20’den başlar ve etkisini %50 oranında gösterir.

  • Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkese uygulanabildiği gibi işlem sonrasında günlük rutinlerinize de devam edebilirsiniz.
  • İyileşme sürecine gerek kalmadığı gibi tek seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar.
  • Yağ hücrelerini ortadan kaldırır ve hücrelerin harekete geçmesine katkı sağlar.
  • Vakumlu bir cihaz ile yapılan işlem sırasında uygulanacak olan bölge temizlenir ve daha sonrasında üzerine özel ıslak bezi koyulur.
  • Yağ tabakasının olduğu yer soğutulur ve yapısal olarak değişmeleri ya da etkisiz hale gelmeleri amaçlanır.

Daha Fit Bir Görünüm Mümkün!

Daha fit bir görünüm elde etmek istiyorsanız, bölgesel zayıflama tekniklerini tercih etmeniz avantajlıdır. Lipoliz dışında V shape gibi birbirinden farklı cihazlarda talep görür. Ameliyatın ağrılı ve acılı süreçleri ile uğraşmak zorunda kalmak istemeyenler açısından doğru bir seçim olacaktır. Özel cihazlar sayesinde yağların parçalanması hedeflenir. Böylelikle vücudunuzdaki orantısızlıklar gider ve daha şekilli görünür. Acı yaratmadığı gibi profesyonel cihazları kullanırken sağlık açısından da sorun yaşanmaz.

Düzenli Seansları Aksatmamak Önemli!

Bölgesel zayıflama teknikleri sayesinde istediğiniz görünüme ulaşmanız son derece basittir. Bu aşamada ise seansların aksatılmamasına ve düzenli olarak uygulanmasına özen gösterilmelidir. İşlem sonrasında ciltte belirli bir süre hassasiyet ya da kızarıklık olsa da kısa zamanda geçer. Diyet ya da farklı zayıflama yöntemleri ile istediği vücut şekline ulaşamayanlar açısından doğru seçim olacaktır. En az 2 ya da 3 seans içerisinde yağlar tamamen azalmaya başlar.