Yüzünüze Microblading İle Anlam Katın!

Yüzünüze Microblading Uygulaması İle Anlam Katın! Microblading uygulaması olarak karşımıza çıkar. Kaşların belirgin hale getirilmesi yardımcı olan bir işlemdir. Özellikle silik ve renksiz kaşları olanlar arasından doğru bir seçimdir. Acı hissedilmemesi adına ise uygulamada anestezi kremleri kullanılır.

Daha Dikkat Çekici Ve Gür Kaşlar!

Microblading uygulaması ile birlikte daha dikkat çekici ve aynı zamanda gür kaşlara sahip olabilirsiniz. Yeniden tasarlanan ve seçmek için şekillendirilen kaşa son olarak renk verin. Maksimum 45 ya da 50 dakika içerisinde tamamlanır. Uzman isimlerle çalışmak en iyi sonucu elde edebilmek adına faydalıdır.

  • İşlemde kullanılan boyalar zaman içerisinde silinir ya da rengi açılır.
  • Yaptırsanız uygulamadan memnun kalmanız için tekrar yeniletmeniz son derece gerekiyor.
  • İfadeyi ve bakışları son derece göz kırpmaları bakımlarını ihmal etmemek, güzelliğe dikkat eden hanımlar içindir.
  • Uygulama yapılırken ince uçlu incelemek ve özel boyalar ile birlikte kaşların seyrek noktalarına kıl görüntüsü çizilir. Uzaktan bakınca fark edilmediği için son derece profesyoneldir.

Uzun Süre Kalıcılığını Korur!

Uzun süre kalıcılığını koruyan kaş kontörü , geçen gün biraz daha arttırır. Kaliteli Ürünler ettik hemen silinmeyen Özel Boyalar ile hazırlanan kaşlar, asgari 1 yıl ya da 18 ay Boyunca etkisini Gösterir. Belirli aralıklarla tekrar uygulatmanız gerek yoktur. Bakımlarını yaptırmanız gerekir kullanım süresi daha fazla uzar. Cildin üst tabakasına işlem yapıldığını belirtir.

Profesyonel Kaş Dizaynı!

Microblading uygulaması profesyonel kaş tasarımı ya da tasarımı olarak da karşımıza çıkar. Seyrek, renksiz ve şekilsiz kaşlarınız varsa yaptığınız uzun süre kalıcıdır. Belirtilen işlem dövme ile aynı olmamak. Bu durum ise kaşların şeklini belirlemek isteyenler için faydadır. İşlem sırasında ise belirli bir süre suyla temas etmemek içindir. Çiğdem Koç güzellik ve estetik merkezi