Çiğdem Koç Estetik & Güzellik

Hakkımızda

Güzelliğiniz uzman ellerde sloganı ile 15 yıldır güzellik ve bakım sektöründe bulunan Çiğdem Koç uzun yıllar sektörde edinilen tecrübe ve deneyimli kadrosuyla öncelikli olarak sağlığımız diyerek daha sonrada sizlere en son trend ve teknolojinin yardımıyla güzellik alanında %100 danışan memnuniyeti odaklı hizmeti sunmaktadır . Hedefimiz şubelerinde en son teknolojiye sahip cihazlarla güvenilir olan ürünlerle en uygun fiyat ve kampanya seçenekleri ile rahatlıkla tercih edebileceğiniz bir kurum hizmeti almanızdır. Mesleğine gönül veren Çiğdem koç her yıl yurt içi veya yurt dışında workshoplara katılarak daha iyiyi sunabilmek için yeni uygulama ve cihazları yakından takip ediyor.

Profesyonel kadrosu ve yenilikçi yapısı ile en gelişmiş teknolojiyi kullanarak, ihtiyacınız olan tüm güzellik hizmetlerini hassas, özenli ve güvenilir bir şekilde sunmaktayız. Güzellik ve estetik konusunda size en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen merkezimizde hijyenik, şık atmosferinde güler yüzlü, deneyimli ekibi, FDA onaylı ve son teknoloji ürünü ekipmanları ve uzmanları ile artık dilediğiniz görünümü siz de rahatça elde edebilirsiniz.

Misyonumuz

Çiğdem Koç Güzellik ve Estetik olarak öncelikli misyonumuz; güzellik ve estetik sektöründeki teknolojik-sektörel gelişmeleri takip ederek kaliteli ve sürdürülebilir hizmet üretmek, bu hizmeti daha da yaygınlaştırabilmek için üst seviyede donanımlı ve bilinçli estetisyenler yetiştirmektir.

Önem verdiğimiz diğer misyonumuz ise franchise sistemi ile Çiğdem Koç markamızı tüm Türkiye genelinde yaygınlaştırmak ve bu doğrultuda şubelerimize gereken destekle tecrübe aktarımını sağlamaktır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz; güzellik ve estetik sektöründe kazandığımız tecrübeyle yarattığımız başarılı sistemi Türkiye ve Avrupa öncelikli olmak üzere tüm dünyada yaygınlaştırmak için şubeler kurarak Çiğdem Koç markasını dünya markası yapmaktır.