Bölgesel Zayıflama Kusurlarınızı Eritiyor!

Bölgesel Zayıflama Kusurlarınızı Eritiyor! Bölgesel zayıflama son dönemde kadınların en çok tercih ettikleri uygulamalardan biri hale gelmeye başlamıştır. Bel, basen, göbek ve kalçada kontrolsüz kilo alımı sonucunda oluşan yağlardan kurtulmak kolay olmayabilir. Daha fit ve zayıf bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bölgesel işlem yapan özel cihazlarımızdan destek alabilirsiniz. Böylelikle en kısa süre içerisinde sonuç almak ve yağlardan kurtulmak mümkündür.

Daha Fit Ve Dikkat Çekici Bir Görünüm!

Ultrason benzeri titreşimler yayan özel cihazlar sayesinde bölgesel yağlanmanın yoğun olduğu yerlere özel cihazlar kullanılır. Bu sayede ilk seanstan itibaren sonuç alabilmek ve yağlardan kurtulmak mümkündür. Zayıflama uygulamaları içerisinde etkili tekniklerden biri olarak kabul edilir. Yalnızca kadınlar değil erkeklerinde göbek çevresindeki yağlarından kurtulabilmeleri adına tercih edilir.

  • Yağ hücrelerinde ani basınç ve titreşimler ile birlikte en iyi sonucun alınması amaçlanır.
  • Bölgesel yağlanma sorununuz varsa hemen uzmanlarımız ile görüşerek detaylar hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yağ Hücrelerini Parçalayan Özel Sistem!

Yağ hücrelerini parçalayan özel bir sisteme sahip olan cihazlarımız sayesinde en başarılı sonuçları alabilmek mümkündür. Sizde yaz aylarında daha fit, ince ve aynı zamanda sportif bir vücuda sahip olmak istiyorsanız seanslarımıza katılabilirsiniz. Minimum 3 seans sonrasında yağların ortalama %70’i yok olur ve vücut ölçüleriniz normalleşir. Özel vakumlu başlığa sahip olan cihazlar, derinin altındaki kan dolaşımını hızlandırır ve bu sayede hücrelerin harekete geçmesi amaçlanır.

Acısız Ve Ağrısız Son Derece Pratik!

Yağ dokuları kontrol altında tutulmadığında ve sağlıklı beslenmeye dikkat edilmediğinde bir süre sonrasında kalıcı hale gelir. Kullanılan cihazlar ve özel teknikler sayesinde ise tüm hücrelerin harekete geçmesi ve vücuttaki kan dolaşımının artması amaçlanır. Ağrısız ve acısız bir yöntem olması nedeniyle herhangi bir sorun yaşanmaz. Mevcut yağ dokuları parçalanırken, mevcut hücrelerin zarar görmemesi adına son derece teknolojik ve etkili cihazlardan destek alınır. Kliniğimizdeki uzman personellerimiz sayesinde bölgesel zayıflama süreci pratik bir şekilde tamamlanır. Çiğdem Koç Güzellik Merkezi Instagram