Eller Kimliğimiz İse Kalıcı Oje Sizi Yansıtsın!

Eller Kimliğimiz İse Kalıcı Oje Sizi Yansıtsın! Kadınların her zaman bakımlı görünmeleri adına tırnaklar son derece önemlidir. El bakımına önem veren ve farklı renklerde oje sürmeyi sevenlerin düzenli olarak manikür yaptırmaları gerekir. Kalıcı oje ise bu aşamada hem tırnakların hem de tırnak etlerinin iyi görünmesine katkı sağlar. Son dönemde yaygınlaşan işlem ise acısız ve ağrısız olmasının yanı sıra kısa sürede tamamlanır.

Tırnaklara Zarar Vermez Ve Besler!

Kalıcı oje uygulaması sanılanın aksine tırnaklara zarar vermez ve hava aldırır. Su geçirir özelliğe sahip olduğundan dolayı tırnakların nem dengesi korunur ve böylelikle beslenir. Farklı renkler ya da tasarımlara sahip olan tırnakları en az 15 gün süreyle kullanabilme şansınız vardır.

  • Zaman içerisinde zarar görmeyen kalıcı oje, aynı zamanda birkaç gün içerisinde yıpratmaz ya da soyulmaz.
  • Deformasyon oluşturmadığı gibi tırnaktan tamamen çıkarıldığında rengini de değiştirmez.
  • İşlem sırasında UV ışınları kullanarak ojenin daha da kalıcı hale gelmesi amaçlanır.

Kısa Sürede Tamamlanan Kalıcı Oje İşlemleri

Kısa sürede tamamlanan oje süreci sonrasında, günlük rutinlerinize devam edebilirsiniz. Özel cihazlar kullanılarak öncelikle tırnakların üzerine jel bir tabaka yerleştirilir. Daha sonrasında istenen renk uygulanır ve belirli bir süre kuruması beklenir. Bu aşamada tırnakların istediğiniz şekilde törpülenmesine de dikkat edilir. Her bir tırnak ortalama 60 saniye kadar UV ışınında bekletilir. Düzenli bakımına dikkat ederseniz eğer 1 ay boyunca geçerliliğini korur. Ojelerin üzerine top coat uygulandığından dolayı hemen yıpranmaz.

Her Zaman Bakımlı Ve Etkileyici Tırnaklar!

Bakımlı tırnaklar yaratmak adına kalıcı oje faydalı olacaktır. Tırnağa herhangi bir zarar vermeyen ürünler kullanıldığından dolayı rahatlıkla yaptırabilirsiniz. İşlem süresi maksimum 60 dakika içerisinde tamamlanır. Çıkarttırmak istemeniz halinde de evde herhangi bir işlem gerçekleştirmemeniz faydalı olacaktır. Özel cihazlar kullanılarak hazırlandığından dolayı çıkartırken de uzman desteği almak yararlıdır. Böylelikle tırnak yapısı hasar görmeden tamamen temizlenir ve parlaklığını da korur. Kadınlar için en önemli noktalardan biri tırnak bakımı olduğundan dolayı bu tür uygulamalar ile birlikte motive olmaları da amaçlanır.