Hydrofacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

Hydrafacial uygulaması cildin ölü derilerden arındırılması ve aynı zamanda cildin ışıltı ve parlaklık kazanması için uygulanan yöntemlerdendir. Bu alanda sorunsuz bir şekilde vortex başlıklar kullanılır. Vortex başlıkların temel özelliği yaşlanma karşıtı bir etkisi olmasıdır. Cildin yıpratılmadan en bakımlı hale gelmesi ve ölü derilerden anında arındırılması için Hydrafacial yöntemi harika bir fırsat olacaktır. bu alanda sadece uzman kişilerden yardım almanız uygulanacak olan yöntemin başarısı için büyük önem arz eder!

Bakımlı ve Göz Alıcı Bir Surat!

Uygulanan Hydrafacial yöntemi şile beraber cildinizde kırışıklıkların minimum seviyeye indirilmesini sağlayabilirsiniz. Bu yöntemde minik kırışıklıkların ortadan kaldırılması mümkünken yeni kırışıklıkların oluşmasının da önüne geçiliyor. Bir diğer deyiş ile yaşlanma karşıtı etkisi olduğu kanıtlanmıştır. Yüzünüzün artık tek bir bakışta fark edilen bir canlılığa sahip olması verimliliği en temel aşamada yansıtan unsurlardandır!

İşlem Aralığı: Hydrafacial uygulaması cilt tipinizin beklentilerine uygun biri şekilde belirli aralıklar ile tekrarlatmanız gerekir. Bu şekilde bakımlı bir cildin anahtarını da elde edebilirsiniz. Uzmanlarımız cilt tipinizi analiz ettikten hemen sonra bu işlem rutinine ne kadar sürede bir erişim sağlamanız gerektiği ile alakalı size bilgi verecektir. Hızlı ve sorunsuz bir bakım adımını elde ederken iğne ya da acı istemiyorsanız en doğru yerdesiniz.

Çok Yönlü İşlemler!

Hydrafacial yöntemi kapsamında tek yönlü bir adım uygulanmaz. Bu yöntemin son senelerde birçok kişi tarafından vazgeçilmez olarak nitelendirilmesinin temel sebebi de hali hazırda kişilerin çok yönlü şekilde işlem gerçekleştirme imkanının olmasıdır.

  • Ölü derilerden arındırma
  • Temizleme
  • Siyah noktalardan arındırma
  • Nemlendirme
  • Kırışıklıkları azaltma
  • Işıltı kazandırma

Bu seçeneklere bakıldığı zaman verimliliği en yüksek dereceye çıkarabilirsiniz. Çok yönlü işlem kalitesi sayesinde cildinize tek bir süreç içerisinde temizleme adımından arındırmaya ve nemlendirmeye kadar birçok dokunuş yapma fırsatınız bulunuyor!

Kullanılan Cihazların Sterilliği!

Hydrafacial uygulanacak olan alanın sterilliğinin en yüksek noktada olması gerekiyor. Bu alanda firmamızın büyük hassasiyet gösterdiğini kliniğimize geldiğinizi zaman anlayabilirsiniz. Kullanılan cihazlardan mekan temizliğine kadar her alanda maksimum hijyen temel unsur olarak belirlenmiştir. Çiğdem Koç Güzellik ve Estetik Merkezi Instagram