Hydrafacial; Zamanın Kumları Geri Aksın!

Hydrafacial: Zamanın Kumları Geri Aksın! Gün içerisinde çevresel faktörler, şehir hayatı ve makyaj kalıntıları nedeniyle cilt kirlenir. Temizlenmemesi ve derinlemesine bakımlarına dikkat edilmemesi halinde ise gözenek, siyah nokta, sivilce gibi problemler artar. Hydrafacial sayesinde ise tüm bu problemlerden kurtulmak ve her zaman sağlıkla ışıldayan bir cilde sahip olmak mümkündür.

Hydrafacial: Zamanın Kumları Geri Aksın! Temiz, Sağlıklı Ve Parlak Bir Cilt!

Leke ve akne tedavisi söz konusu olduğunda Hydrafacial uygulaması oldukça etkilidir. Kısa süre içerisinde temiz, sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olma şansınız ortaya çıkar. Bu aşamada en etkili sonucu alabilmek adına orijinal cihazların kullanılması dikkat edilecek en önemli unsurlardan biridir.

  • En iyi cilt yenileme onarımlarından biri olması nedeniyle popülerliği her geçen gün biraz daha artar.
  • Uygulama öncesinde ilk olarak cilt temizlenir ve onarıma uygun hale getirilir.
  • Daha sonrasında özel bir solüsyon kullanılarak vakumlu cihaz sayesinde ölü derilerin temizlenmesi amaçlanır.
  • Serum uygulaması sayesinde cildin nemlenmesi ve ince kırışıkların giderilmesi hedeflenir.
  • Son olarak led terapi sayesinde ise cilt üzerindeki bakterilerin yok edilmesine zemin hazırlanır.

Makyaj Kalıntılarından Kurtulun!

Cilt kırışıklıkları başta olmak üzere belirtilen bakım yöntemi sayesinde makyaj kalıntılarından da kurtulmanız amaçlanır. Böylelikle cilt her zaman hava alır ve sivilce ya da siyah nokta oluşumu da engellenir. İlk seanstan itibaren etkisini göstermeye başlar ve yağlı ciltler için her zaman doğru bir seçim olacaktır. Maksimum 4 ile 6 seans arasında cilt sorunlarından kurtulmanıza destek verilir.

Gözeneklere Ve Siyah Noktalara Son!

Uzun süredir gözenek ve siyah nokta problemi yaşıyorsanız, belirtilen yüz temizleme yöntemini kullanabilirsiniz. Cilt tipine göre her hafta uygulanması mümkündür. Hydrafacial yaklaşık olarak 50 ya da 60 dakika içerisinde tamamlanır. Ciltte belirli bir süre kızarıklık ya da hassasiyet oluşturabilir. Ağrısız ve acısız olması nedeniyle talep görür. Cildin temizlenmesi aşamasında kullanılan özel vakumlu başlık sayesinde derinin alt tabakasının da yenilenmesi ve tazelenmesi amaçlanır. Her zaman sağlıklı bir cilde sahip olabilmek adına mutlaka uygulanması gereken cilt bakım yöntemleri arasındadır.