İpek Kirpik İle Bakışlarınız Daha Anlamlı

İpek kirpik her geçen gün biraz daha popüler hale gelen, etkili güzellik uygulamalarından biridir. Her gün bakımlı ve makyajlı olmayı seven kadınlar adına oldukça pratiktir. Kirpikler gözlerin ön plana çıkarılması adına en önemli unsurlar arasındadır. Gerçekleştirilen uygulama sonrasında daha uzun ve kıvrık kirpiklere sahip olabilirsiniz.

Daha Dikkat Çekici Ve Etkili Bakışlar!

Daha dikkat çekici ve etkili bakışlar yaratmak istiyorsanız eğer, ipek kirpik uygulaması faydalı olacaktır. Yaklaşık olarak 45 ile 60 dakika içerisinde tamamlanan seans, 3 ay boyunca geçerliliğini korur. Bakımlarını düzenli yaptırmanız halinde 6 aya kadar kirpiklerini kullanabilirsiniz. Sağlık açısından zararlı olmadığı gibi herhangi bir yan etkide yaratmaz.

  • Kirpikleri az ve seyrek olanlar için doğru bir seçim olacaktır.
  • Rimel sürmekle uğraşmak istemeyenler için her zaman kurtarıcıdır.
  • Kişinin kendi kirpiğine eklenerek tamamlanan işlem sonrasında günlük rutinlerinize devam edebilirsiniz.
  • Acısız ve ağrısız olmasının yanı sıra isteğe bağlı olarak yoğunluğunu kendiniz belirleyebilirsiniz.

Kısa Sürede Etkili Uygulama!

Kirpik bakımı her zaman canlı, enerjik ve dumanlı bakışlara sahip olmak isteyenler açısından önemlidir. Kısa süre içerisinde uygulandığından dolayı yaptırması da kolaydır. Öncelikle özel şeffaf aparat ile birlikte tüm kirpikler temizlenir ve daha sonrasında yapay kirpikler dayanıklı yapıştırıcısı ile birlikte diplere eklenir. Bu aşamada hem doğal hem de düzgün bir görünüm yaratılması adına profesyonel isimlerle çalışmak önemlidir. Zaman içerisinde kullanıma bağlı olarak kirpikler dökülmeye başlar. Tamamen çıkarmak istemeniz halinde yapıştırıcı son derece etkili olduğu için uzman desteği alınmalıdır. Evde çıkarmak istemeniz durumunda kendi kirpiklerinize zarar verebilirsiniz.

Her Zaman Bakımlı Ve Hacimli Kirpikler!

Her zaman bakımlı, hacimli ve uzun kirpiklere kavuşabilmek adına bu tür uygulamalar avantajlıdır. İpek kirpik bakımı da zor olmamak ile birlikte her gün karışmaması adına taramak gerekir. Aynı zamanda yağ bazı makyaj temizleme ürünleri tercih etmemek, kullanım ömrünün uzun olması adına faydalıdır. Yine aynı şekilde PH derecesi yüksek olan havuzları da tercih etmemek kirpiklerin hasar görmemesi adına önemlidir. Çiğdem Koç Güzellik ve Estetik Merkezi Instagram