Işık Hızında Dökülme; Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerden kurtulmak adına tercih edilen en etkili yöntemlerden biridir. Kalıcı ve aynı zamanda etkili sonuç vermesi nedeniyle popülerliği artar. Kadınlar kadar erkeklerinde kullanabileceği alternatifler arasındadır. Doğru ve orijinal cihazlar kullanıldığında sadece kıl köklerini etkiler, cilde herhangi bir zarar vermez.

İstenmeyen Tüylere Kalıcı Çözüm!

İstenmeyen tüylere kalıcı bir çözüm bulabilmek adına bu tür epilasyon alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Bölgesel olarak uygulanır ve kıl köklerinin işlemden en fazla 15 gün sonrasında tamamen dökülmesi amaçlanır. Cilt tipine ve kıl yoğunluğuna göre seans süreleri ise değişiklik gösterir.

  • Lazer epilasyon sırasında ilk olarak uygulama yapılacak olan bölge belirlenir ve detaylı cilt analizi yapılır.
  • Daha sonrasında özel aletler ile birlikte derinin alt kısmındaki kıl köklerine verilen ısı sayesinde en iyi sonucun alınması hedeflenir.
  • Lazer dalgaları ile birlikte deri zarar görmeden tamamen tüyler hedef alınır.

Kısa Süre İçerisinde Sonuç Elde Etmek Mümkün!

Lazer epilasyon uygulaması ile birlikte kısa sürede sonuç elde edebilirsiniz. Cilt renginde herhangi bir farklılık oluşturmaz. Sağlık açısından zararlı olmayan bir işlemdir. Yine de hassas ciltlerde yapılmadan önce detaylı muayene sürecinin tamamlanmasına dikkat edilmelidir. Ortalama 10 ile 30 dakika içerisinde tamamlanan seansların aralıklarının ise minimum 30 gün olması önem taşır. İşlem öncesinde tüylerin alınması ya da boylarının makina ile kısaltılması faydalı olacaktır.