Kalıcı Oje İstanbul Güzellik Merkezleri

Gün içerisinde ojelerinizin muntazam durup durmadığı ile zaman kaybetmek istemezseniz kalıcı oje harika bir alternatif olacaktır. Tasarım detaylarından başlayarak düz renklerin uygulanmasına kadar her alanda muntazam bir sistem sunuyoruz. Siz de kliniğimize uğrayarak ellerinizin göz alıcı bir hale gelmesini mümkün kılabilirsiniz. Muhteşem görsel şölen ile kendinizi çok daha bakımlı hissedeceksiniz!

Kalıcı Ojelerde Tasarım Fırsatı

Kalıcı ojeleri illa tek renk seçmek zorunda değilsiniz. Dilerseniz nail art uygulatma fırsatınız da bulunuyor. Bu alanda uygulama yapabileceğimiz modelleri sizin için katalog haline getirdik. Katalogdan dilediğinizi gibi seçim yapabilirsiniz. Özel bir tasarım talep ediyorsanız bunun da anında uygulanması için hazır tırnak sanatçısı görevlilerimiz mevcut! Bu süreç içerisinde yaratıcılığınızı en zarif halleri ile tırnaklarınıza yansıtabilirsiniz!

Hazırlanmak Daha Kolay!

Gün içerisinde tempolu bir hayatı olan kişilerin muhakkak kalıcı oje seçeneğine bir şans vermeleri gerekiyor. Bu harika seçeneğe bakıldığı zaman özellikle iş kadınlarının ve yoğun tempoya sahip olan öğrencilerin ya da ev hanımlarının kalıcı oje ile adeta kendi kurtarıcılarını bulacaklarını iddia ediyoruz! Bu muhteşem tasarımlar ile beraber siz de verimliliği en yüksek dereceye çekebilirsiniz. Hazırlanmak artık daha kolay ve şık! Tasarımların dayanıklılığı konusunda da sorular geliyor. Yapılan nail artların bir aya kadar dayanma imkanı bulunuyor. Tırnaklar uzadıkça dip kısımlarda revizyonlar da yapabiliyoruz!

Muhteşem Materyal Kalitesi!

Ortaya çıkan kalıcı oje seçeneklerinin bu derece memnun bırakması ve sonucun göz alıcı olmasının temel sebebi kliniğimizde sadece birinci kalite materyallere yer verilmesidir. Bu alanda maksimum verimliliği elde etmeniz için harika bir uzman kadrosu ve materyal temin ağı geliştirdik. Kıyaslama yapıldığı zaman piyasada açık ara en verimli seçeneklerden biri olduğumuzu da görebilirsiniz!

Tırnaklarınıza Bakım Yaptırın!

Kalıcı ojeye ara verdiğinizi dönemler de olmalıdır. Bu dönmelerde kliniğimize uğrayarak altta kalan doğal tırnağınıza bakım yapmamızı da talep edebilirsiniz. Doğal yağlar ve balsamlar ile beraber muhteşem bir doku elde edeceksiniz. El ve ayak tırnaklarına harika bakımlar yapılıyor ve yumuşacık bir doku elde ediliyor!