Kaş Vitamin ile Gürleşir Mi?

Kaş Vitamin ile Kaşlar Gürleşir Mi? Kaşların seyrekliği kişilerin genel ifadesini dahi değiştirebiliyor. Bu nedenle kaşların seyrek olmasına çözüm getirmek için dilerseniz bakım yolunu dilerseniz de microblading yöntemini tercih edebilirsiniz. Her iki seçenekte de kliniğimizde muhteşem biçimde hizmet sunuluyor. Konunun uzmanlarına kendinizi emanet eden ve harika bir bakım aşamasına başlayın. Kaşlarınızın bu bakımın hemen sonrasında muhteşem bir etki elde edeceği de dile getirilmeli!

Kaş Vitamin ile Kaşlar Gürleşir Mi? Kaşlar Hangi Vitaminler ile Güçlenir?

Kliniğimizde en sık kullanılan vitaminlerin başında kesinlikle E vitamini geliyor. Kaş köklerinin beslenmesi ve renklerinin daha canlı hale gelmesi için E vitamininin kullanılması adeta zorunluluklar arasında yer alıyor. Siz de en kısa süre içerisinde kaşlarınızı muhteşem bir görünüme getirmek için kliniğimize bir uğrayın!

Biotin Desteği

Kıl köklerini destekleyen bir diğer unsur da kesinlikle biotindir. Biotin sadece kaş için değil aynı zamanda saçlarda ve kirpiklerde de sorunsuz şekilde kullanılıyor. En kısa sürede nasıl bir uygulama sistemi benimsenmesi gerektiği ile alakalı tarafınıza bilgi verilecektir.

Kaşların neden seyrekleştiği ile alakalı da bilgi sahibi olunmalıdır. Tedaviye başlamadan hemen öncesinde hangi alanda bir aksaklık olduğu ile alakalı incelemeler yapılır. Kliniğimizde sizin sağlığınız ve istekleriniz her zaman ekibimizin önceliği olacaktır! Kliniğimizden mutlu ve istekleri yerine gelmiş biçimde ayrılmanız bizim temel önceliğimizdir!

Microblading Alternatifi

Kaşlarınızın gürleşmesi sizin istediğiniz etkiyi ortaya çıkarmadıysa microblading alanında da hizmet talep edebilirsiniz. Renklerin tonundan kullanılan materyallere kadar kalite en temel özelliktir.  Bu alanda uygulamayı alanında uzmanlığını kanıtlamış olan isimlerin yapması da verimliliği artıran detaylar arasındadır.

Microblading yöntemi o kadar küçük dokunuşlar ile etki gösterir ki ortaya çıkacak olan sonucun doğal kaştan ayırt edilmesi oldukça güçtür. Ayrıca derinin iç kısmına çok fazla nüfuz etmeden yapılması dövme etkisi göstermemesini sağlıyor!

Kaşlarınız ile Makyaj Bile Farklı Duracak!

Kaşlarınızı bakıma aldıktan ya da microblading yöntemini uyguladıktan hemen sonra elde edilecek olan makyajlı görünüm dahi farklılaşacaktır. Muhteşem bir ifade elde etmek için kaşlarınızın muhakkak gür ve şekilli olması gerekir. Gerekli olan tüm adımlar uzmanlarımız tarafından atılır!