Lazer Epilasyon Tedavisi

Lazer epilasyon onarımı istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanın en temel yöntemleri arasında bulunuyor. En kısa sürede nitelikli bir şekilde tüylerden kurtulurken aynı zamanda cilde zarar vermeme olasılığını mı deneyimlemek istiyorsunuz? Doğru yerdesiniz!

Kliniğimizde tüy köklerine verilen ışınlar ile beraber bu köklerin zayıflaması için uygun alt yapı oluşturuluyor. Siz de en kısa sürede bu alanda uzman olan temsilcilerimiz ile iletişime geçerek seans planlamasını yapabilirsiniz. Sahip olunan tüy yoğunluğundan cilt rengine kadar tüy köklerine uygulanan lazer ışınlarının ne kadar sürede yanıt vereceği ile alakalı değişim meydana gelebiliri!

Lazer Epilasyon Onarımı Cilde Zarar Verir Mi?

Lazer epilasyon ile alakalı en sık merak edilen unsurların başında bu lazer onarımının kişilerin cildine zarar verip vermediğidir. Bu alanda kişilerin ciltlerinin aynı esnekliğini koruması renkte tek bir değişim dahi meydana gelmemesi gibi olumlu etkiler kendini gösteriyor.

Yapılan araştırmalarda lazer epilasyonun cilt üzerinde herhangi bir olumsuz etkisi olmadığı görülmüştür. Verimli bir şekilde cildin ağda ya da jilet gibi alternatif ve zararlı epilasyon yöntemlerinden kurtulmasını sağladığı için verimlilik biri kademe daha artacaktır!

Kaç Seansta Sonuç Alınır?

Kişilerin sahip oldukları tüylerin yoğunluğu, tüy köklerinin kalınlığı gibi unsurların kaç seansta etki alacağınız ile alakalı farklı sonuçlar doğurabileceğinin belirtilmesi gerekiyor. En kısa sürede en güvenli şekilde tüy köklerinin zayıflaması için uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarımız ile hizmet veriyoruz. Siz de bu verimli hizmet ağımızdan faydalanarak verimliliği en yüksek dereceye çıkarmayı mümkün kılabilirsiniz!

Ağda ve Jiletten Kurtulun!

Kıl köklerini zayıflatmak yerine güçlendiren ağda ve jilet gibi alternatiflerden kurtulmalısınız. Bu alanda hem tüy köklerinin etki alanı genişler hem de uygulama yapılan bölgelerde bir kararma meydana gelir.

Kararma Onarımı: Özellikle jilet ve ağda yöntemlerinin aynı bölgeyi düzenli aralıklar ile tahriş etmesi sebebi ile bu alanlarda sıkıntı yaratan kararmalar ortaya çıkabilir. Bu gibi sorunlarınız varsa öncelikle lazer onarımımız ile tüylerinizden kurtulabilir daha sonrasında kararmaların tedavi edilmesi için bakım aşmasına geçebilirsiniz. Uyguladığımız özel yağlar ve bakımlar ile beraber cildinizin bebeksi yumuşaklığını yeniden kazanması mümkün!