Medikal Cilt Bakımı İstanbul

Medikal Cilt Bakımı İstanbul, Medikal cilt bakımı yöntemleri ile cildinizde bulunan ölü derilerden arınma, sağlıklı bir ışıltı kazanma imkanını elde edebilirsiniz. Muhteşem bir cilt bakımı deneyimi elde edebilmek için en doğru noktada bulunuyorsunuz. Bu alanda cilt bakımı için alanında uzman olan profesyonel kliniğimiz ile iletişim kurarak verimliliği en yüksek seviyeye çekme ve harika bir bakım süreci elde etme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Medikal Peeling

Ciltte bulunan sorunların büyük bir kısmı cildin düzenli aralıklar ile ölü derilerden arındırılmamasından kaynaklanıyor. Bu alanda kişilerin medikal peeling ile cildi sorun yaratan ölü dokudan arındırması mümkündür. Evde uygulanan peeling ve eksfoliasyon işlemlerinden çok farklı olan bu yöntemin sadece alanının uzmanları tarafından işleme alınması gerekir. Uzman kadromuz medikal peeling ile adeta yepyeni ve ışıl ışıl bir çehreye sahip olmanızı mümkün kılacaktır!

Nemlendirmeye Dikkat!

Ölü derilerden arındırma ve tıkalı gözeneklerin açılma aşamasının hemen sonrasında nemlendirme süreci ile alakalı da net şekilde bilgi elde etmeniz gerekiyor. Bu alanda uzmanlarımız özel yağlardan oluşan cilt dokusu ile tam manası ile uyumlu kürler uyguluyor. En kısa sürede bebeksi bir dokuya sahip olmak için en doğru yerde bulunuyorsunuz!

Nemlendirme aşamasının hemen öncesinde ciltte gerekli olan gözeneklerin açılması ve uygulanan nemlendirme solüsyonlarının daha etkin olması için bir de dermaroller tedavisi uygulanabiliyor. Bu tedavi ile beraber cildinizin nemlendirme ve bakım aşamasına verdiği tepki hız kazanacaktır!

Harika İçerik Harika Doku!

Kullanılan tüm ürünlerin direkt olarak dermatolojik onaydan geçtiği de belirtilmelidir. Bu alanda güzellik kliniğimizin temel amacı tam manası ile uzman kadro ve nitelikli içerikler ile beraber sizin cildiniz ile yeniden barışmanızı sağlamak!

Uzman Kadromuz Harikalar Yaratıyor!

Medikal Cilt Bakımı İstanbul, Kliniğimize gelen tüm kadınların harika bir ışıltı ile ayrılması için büyük çaba sarf ediyor. Medikal cilt bakımı da bu işlemlerden sadece bir tanesi! En sorunlu olan ciltlerde dahi nitelikli bir şekilde düzelme sağlıyor! Ölü derlerden arındırma, bakım yapma ve yaşlanma karşıtı etki elde etmek adına kliniğimizi sizin için en nitelikli duraklardan biri olacaktır.