Microblading Yöntemi ile Kaşlarınız Muhteşem

Microblading yöntemi ile kaşlarınız muhteşem bir forma sahip olmasını ve eski niteliğini yeniden kazanmasını sağlayabilirsiniz. Kadınların ifadelerini en net şekilde etkileyen unsurların başında kesinlikle kaşların ve kirpiklerin genel yapısı geliyor. Bu alanda son senelerde muhteşem gelişmeler yaşandı!

İşlem Özellikleri Nelerdir?

Muhteşem kaş tasarımı dikkat çekiyor! Microblading kapsamında incecik uygulamalar ile gerçek kaş dokusunun birebirini elde edebilirsiniz. Hali hazırda az da olsa biri kaş dokunuz olduğu için elde edilecek olan sonucun çok daha nitelikli duracağından emin olabilirsiniz. İşlem özelliklerine bakıldığında kişilerin kaş uygulamasında ne derece net bir fayda elde ettikleri fark ediliyor.

Bu uygulamanın dövme ile nasıl bir farkı olduğu da merak ediliyor. Dövme işleminde kişilerin derisinin daha alt katmanlarına erişim sağlanırken microblading sisteminde ise derinin çok daha yüzeysel alanlarına işlem yapılır. Bu şekilde verimliliği en yüksek dereceye çıkarabilirsiniz. Bakışlarınızdan makyajınızın duruşuna kadar büyük bir değişim elde edeceksiniz.

Acı Veriyor Mu?

Microblading uygulaması kişilere kesinlikle herhangi bir acı vermiyor. Hatta bunun tam tersine dilerseniz uygulama sırasında hiçbir şey hissetmek istemezseniz direkt olarak hafif biri uyuşukluk hissi veren kremlerden de istifade edebilirsiniz. Bu muhteşem doku sayesinde siz de verimliliği en yüksek dereceye çıkarabilirsiniz. Acı verme, kanama gibi sorunlar microblading kapsamında geçerli olmayacaktır.

Yenilenmeli Mi: sizin kullanım türünüze bağlı olarak değişim gösterecek olan bu sistem direkt olarak senelik ya da altı aylık biçimde yenilenmelidir. Bu sıklığın ne derecede olması gerektiğine anında uzmanlar ile karar verebilirsiniz.

Uzmanlarımız Harikalar Yaratıyor!

Microblading yöntemi ile alınan sonuçlara bakıldığı zaman müşterilerimizin bu alanda ne derece memnun oldukları ile alakalı fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca temelde nasıl bir kaş istediğinize dair hazırlamış olduğumuz kataloga da göz atabilirsiniz. Hangi kaş stili sizin için daha uygun ve nasıl bir renk ortaya koyulması gerektiğine uzmanlarımız ile karar verebilirsiniz. Bizim klinik olarak en temel amacımız sizin memnun ve kendiniz ile barışık bir biçimde ayrılmanızdır! Yapılan kaş uygulamasının hemen sonrasında makyajın dahi yüzünüzde çok daha hoş şekilde duracağından emin olabilirsiniz. Microblading yöntemi ile kaşlarınız muhteşem gözüksün.