En Etkili Leke Tedavisi Yöntemi

En Etkili Leke Onarımı Yöntemi, Son senelerin en sık dile getirilen sorunlarının başında lekeler geliyor. Bu lekeler ile dilerseniz profesyonel yardımımız ile kısa sürede baş etme fırsatını elde edebilirsiniz.

Lazerle Cilt Onarımı Ne Kadar Sürede Sonuç Verir?

Lazerle ciltte bulunan lekelerin ortadan kaldırılması lekelerin yapısına bağlı olarak değişim gösterir. Örneğin doğum lekelerinin daha kalıcı izler olması sebebi ile ortadan kaldırılmasının daha güç olduğu görülüyor. Fakat bu durum dahi çözümsüz değil! Kliniğimizde güneş lekelerinden doğum lekelerine kadar sorunsuz bir şekilde onarım uyguluyoruz. Bizim için en temel öncelik sizin sağlığınız ve istekleriniz. Kliniğimizden memnun olarak ve cildinizi ile barışık bir şekilde ayrılacağınızı garanti ediyoruz.

Güneşe Dikkat!

Leke onarımlarının hemen sonrasında en sık yapılan hataların başında kesinlikle güneşe çıkmak geliyor. Bu alanda leke tedavileri cilt dokusunu bir derece daha hassas hale getirir. Direkt olarak güneş ışınlarına korunmasız şekilde maruz kalmanız cildinizin direkt olarak lekelenmesine sebebiyet verecektir. Kliniğimizde leke onarımının uygulanmasının hemen sonrasında uzmanlarımız tarafından nasıl davranmanız ve cildinizi korumanız gerektiği ile alakalı bilgilendirileceksiniz! Bu şekilde yeni lekelerin oluşmasının da önü kesilmiş olur! Çiğdem Koç Güzellik Merkezi Instagram