En Etkili Leke Tedavisi Yöntemi

En Etkili Leke Tedavisi Yöntemi, Son senelerin en sık dile getirilen sorunlarının başında lekeler geliyor. Bu lekeler ile dilerseniz profesyonel yardımımız ile kısa sürede baş etme fırsatını elde edebilirsiniz. Lazerle leke tedavisi en etkili şekilde hizmet sunan seçenekler arasında bulunuyor. Nitelikli bir biçimde lekelerin üzerine nüfuz eden lazer ışınlarının ciltte bir leke silme ve renk eşitleme etkisi yaratacağı görülüyor!

Lazerle Cilt Tedavisi Ne Kadar Sürede Sonuç Verir?

Lazerle ciltte bulunan lekelerin ortadan kaldırılması lekelerin yapısına bağlı olarak değişim gösterir. Örneğin doğum lekelerinin daha kalıcı izler olması sebebi ile ortadan kaldırılmasının daha güç olduğu görülüyor. Fakat bu durum dahi çözümsüz değil! Kliniğimizde güneş lekelerinden doğum lekelerine kadar sorunsuz bir şekilde tedavi uyguluyoruz. Bizim için en temel öncelik sizin sağlığınız ve istekleriniz. Kliniğimizden memnun olarak ve cildinizi ile barışık bir şekilde ayrılacağınızı garanti ediyoruz.

Lazer Kullanımı Zararlı Mıdır: Kişilerin ciltte meydana gelen lekelerde lazer kullanımının sağlığa zararlı olup olmadığı da sıklıkla merak ediliyor. Bu alanda yapılan araştırmaların sonucunda lazer kullanımının kesinlikle ciltte bir hasara sebep olmayacağı kanıtlanmıştır.

Medikal Peeling!

Kimyasal peeling olarak da anılan bu seçenek sizin için verimliliğin en temel noktalarından bir tanesi olacaktır. Uzman kadromuz ile profesyonel şekilde uyguladığımız bu işlemler sizin için lekelerden anlık şekilde kurtulmanın net yolu olacaktır. Kimyasal peeling ile ciltte sorunlu olan deri tabakasından kurtulma, ölü hücrelerden arınma ve tam manası ile göz alıcı bir doku sahibi olma fırsatını yakalayabilirsiniz. Medikal peeling seçenekleri sizin için profesyonel içerikler ve uzman eller ile kliniğimizde hazırda bekliyor!

Güneşe Dikkat!

Leke tedavilerinin hemen sonrasında en sık yapılan hataların başında kesinlikle güneşe çıkmak geliyor. Bu alanda leke tedavileri cilt dokusunu bir derece daha hassas hale getirir. Direkt olarak güneş ışınlarına korunmasız şekilde maruz kalmanız cildinizin direkt olarak lekelenmesine sebebiyet verecektir. Kliniğimizde leke tedavisinin uygulanmasının hemen sonrasında uzmanlarımız tarafından nasıl davranmanız ve cildinizi korumanız gerektiği ile alakalı bilgilendirileceksiniz! Bu şekilde yeni lekelerin oluşmasının da önü kesilmiş olur! Çiğdem Koç Güzellik ve Estetik Merkezi Instagram