leke tedavisi nasıl yaplır?

Leke Tedavisi Nasıl Yapılır? Lekeler cildinizi olduğundan daha kötü gösterir, sizi rahatsız eder. Eskiden leke tedavilerinden sonuç almak daha zordu. Teknolojik yöntemlerde görülen gelişmeler lekelere etkili biçimde müdahale etmemizi sağlıyor. Cilt lekeleri çok çeşitlidir; bazılarına dikkat edilmesi gerekir çünkü cilt kanseri gibi ciddi hastalıkların göstergesi olabilirler.

Leke Tedavisi Yöntemleri Nelerdir?

Leke tedavisi yöntemleri ile lekeleri tamamen yok ediyoruz! Estetik kliniğimizde leke tedavisi ve lekeler konusunda uzmanlaşmış kişilerce işlemler yapılır. Leke tedavisini bilgi olmayan, yetkisiz ve deneyimsiz kişiler yapmamalıdır. Özellikle yüzdeki lekelerde uzman olmayan kişilerin yaptıkları tedaviler çok kötü sonuçlara yol açabilir. Bu gibi olumsuz uygulamaların çoğu kez geri dönüşü de zordur.

Estetik merkezimizde Plexr Plazma uygulamasını leke tedavisi için tercih ediyoruz. Kozmetik cerrahi işlemlerle de leke tedavisi yapılabilir ancak bu uygulama daha iyi sonuç veriyor.

Leke Tedavisi Nasıl Yapılır?

Leke Tedavisi Nasıl Yapılır? ; leke tedavisi Plexr Plazma ile yapılabilir. Plexr Plazma yönteminde son dönemlerde kadınlar arasında çok popüler olmuştur. Ciltte kesi işlemi yapılmaz ve doğal olarak dikiş de gerektirmez.

Plexr Plazma kozmetik sektöründe yaygın olan birçok yönteme göre de yeni sayılan bir cilt leke tedavisidir. Plazma ismini almasının nedeni ise havada bulunan gaz parçacıklarını deri ve uç arasında iyonlaştırmasıdır; plazma oluşturarak çalışma özelliği bulunur.

Plexr Plazma Yöntemi ile Leke Tedavisi

Plexr plazma leke tedavisi yönteminde kullanılan alet çok hassastır. Elektriksel akım yaratılır ve katının direkt olarak gaza dönüşmesini sağlar. Bu işlem sublimasyonla sonuçlanır. İşlem sonrası sonuçlar gözle görülebilir niteliktedir. Doku onarımı ile kozmetik cerrahinin sonuçları birbirine benzer.

Leke Tedavisi Hangi Lekeler için Uygundur?

Leke tedavilerini birçok çeşit cilt lekesi için uyguluyoruz. Özellikle güneş lekeleri, nodüller, sivilce, papüller gibi cilt lekeleri çok sık görülür. Lekelerin sebepleri de çeşitleri kadar fazladır ancak genelde ciltte aşırı yağ birikimi esas sorundur.

Sağlıksız beslenme, hormonal sorunlar, güneş de diğer faktörler arasında başı çeker. Estetik merkezimizde leke uzmanlarımız sizin için en iyi tedavi planını çıkartıyor ve kısa sürede sorununuzu çözüme ulaştırıyorlar. Birkaç ay ya da duruma göre 1 yıl sürebilen bir tedavidir.