Ovala! Ovala! Dermaroller Canlandırır!

Dermaroller, ülkemize gelmeden önce Uzak Doğu’da yaygınlaşan en etkili cilt bakım seçeneklerinden biridir. Silindir şeklinde, üzerinde ince uçlu iğnelerin yer aldığı ürün düzenli olarak uygulandığında etkili sonuç verir. Kırışıklık, ince çizgiler, çatlak, saç dökülmesi, selülit ya da göz altı morluklarında sıklıkla tercih edilir. Profesyonel bir cilt bakım aleti olmasının yanı sıra evde kullanıma uygundur.

Ciltteki Çatlak Oluşumunu Engeller!

Bacak, basen, karın çevrenizde uzun süredir çatlak problemi varsa eğer dermaroller bakımı yapabilirsiniz. Sorunlu olan bölgeye uygulandıktan sonra mutlaka bir cilt bakım ürünün kullanılması önem taşır. Cilt dokusu nefes almaya başladığından dolayı kullanılan serumların ya da kremlerin etkisi de artar.

  • Başlangıçta her hafta 1 ya da 2 kez uygulanması gereken cihaz, daha sonrasında ise iki haftada bir kullanılır.
  • Cilt dokusunun zarar görmemesi adına aleti kullanırken çok fazla bastırmamak faydalı olacaktır.
  • Son derece nazik ve dairesel hareketler ile birlikte kan hücrelerinin canlandırılması amaçlanır.

Cilt Canlanır Ve Renk Tonu Eşitlenir!

Dermaroller tedavisi evde de uygulanabildiğinden dolayı popülerliğini her geçen gün biraz daha arttırır. Cildin canlanmasına ve renk tonunun eşitlenmesine katkı sağlar. Kür halinde özel solüsyon ile birlikte etkisini kısa zaman içerisinde gösterir. Temiz, arınmış ve bakımlı bir cilt görünümü oluşturmak isteyenler adına oldukça etkilidir. Evde kullanılması ve pratikliği nedeniyle popülerliğini arttırır. Selülit oluşan bölgelerde de kan dolaşımını hızlandırır ve zamanla portakal kabuğu görünümünü azaltır.

Gözenekleri Açar Ve Cildi Gençleştirir!

Ucunda yer alan ince iğneleri sayesinde gözeneklerin açılmasına katkı sağlar. Dermaroller uygulaması sonrasında etkili bir serum kullanmanız halinde cildin alt tabakası tarafından daha kolay bir şekilde emilir. Cildi nemlendiren, yağlanmayı gideren ya da akneler için etkili ürünler kullanıldığında tüm kusurlar ortadan kalkar. Kullandıktan sonra hijyene dikkat edilmeli ve alet her zaman temiz tutulmalıdır. Açılan küçük mikro kanallar kapanmadan önce iyi bir nemlendirici uygulamak kuruluk, hassasiyet, kızarıklık sorunu olanlar açısından avantajlıdır. Evde cilt bakımına devam etmek ve etkili ürünler kullanarak iyi sonuç almak isteyenler adına dermaroller doğru seçimdir.